4. Klinik Nörobilim Kursumuza Davet

Sayın meslektaşlarımız ve ilgililer;

4. Klinik Nörobilim kursumuza sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. 17-19 Ekim 2019 tarihleri arasında 2013, 2015, 2017 yıllarında hep birlikte başarıyla tamamladığımız kurslarımızdan sonra, artık geleneksel bir hal alan kursumuzun dördüncüsünü yapıyor olacağız. Kursumuzu Derin Beyin Stimülasyonu Derneği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Nöromodülasyon Merkezi, Maastricht Üniversitesi Nöromodülasyon Merkezi ve Avrupa Nörobilim Okulunun ortak çabalarıyla yine Karadenizin incisi Samsun’da düzenliyoruz. Parkinson hastalığıyla ilgili klinik ve preklinik çalışmaları son gelişmeler ışığında tartışacak olduğumuz kursumuzun başlığını ‘’Parkinson hastalığında derin beyin stimülasyonu uygulamalarında güncel durum ve gelecek’’ olarak belirledik. Toplantımızda DBS uygulamalarında güncel ve gelecekte olması muhtemel teknolojileri, ilaç bazlı tedaviler dahil Parkinson hastalığı tedavisinde yeni olan gelişmeleri paylaşmayı amaçlıyoruz.

Kursumuz şimdiye kadar olduğu gibi yine interaktif olarak katılımcıların ve konuşmacıların birlikte tartışacağı bir ortamda yapılacaktır. Ayrıca katılımcıların ve konuşmacıların kendi klinik tecrübelerini ve çalışmalarını paylaşma imkanı bulacağı sözlü sunumlar bölümü de kurs bünyesinde olacaktır. Bu nedenle ilgili herkesi kursumuzun web sayfasına özet göndermeye davet ediyoruz.

Ayrıca; kurs esnasında tüm oturumlarda olmak üzere; İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simütane tercüme hizmeti verilecektir.

Sizi Samsun’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Etkinlik Takvimine buradan ulaşabilirsiniz.